Online kurzy psaní všemi deseti prsty na klávesnici

Psaní všemi deseti je nezbytná dovednost pro každého, kdo chce efektivně pracovat na počítači. Můžete podávat lepší výkony ve všech profesích a po práci si psát s přáteli na sociálních sítích snáze než obvykle.

Na této stránce naleznete online kurz psaní všemi deseti prsty, který má 15 videí ve 12 lekcích s opisy a dalšími materiály. Kurz je zcela zdarma, a proto zde najdete také reklamy, aby se nám zaplatil provoz portálu.

Kompletní videa k lekcím

Nepouštějte si ale nyní všechna videa. Počkejte na e-mail, který vás k puštění videa vyzve. Další lekce bez pravidelného cvičení vám nepřinese očekávaný užitek.

Přihlaste se k odběru lekcí!

Nyní obdržíte 2 lekce. Následně 6 lekcí každý týden a 4 lekce po 14ti dnech.Kliknutím na tlačítko dole souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Seznam lekcí

Lekce a videa rozdělená do 13ti lekcí si můžete prohlédnout v seznamu lekcí nebo v hlavním menu. Pokyny k využívání materiálů budete dostávat e-maily.

Co najdete na této stránce?

Online kurzy psaní všemi deseti prsty ZDARMA - naučte se psát všemi deseti prsty, a to z pohodlí domova. Dvanáct lekcí a 15 videí naprosto zdarma.

Kurzy psaní všemi deseti prsty na klávesnici pro firmy a instituce - možnost realizovat různě intenzivní kurzy pro firemní klienty a státní instituce po celé České republice.

Zkušenosti z kurzů psaní všemi deseti prsty Allten.cz - jaké mají zkušenosti s kurzy psaní všemi deseti prsty Allten.cz předchozí účastníci kurzu?

Informace o lektorech - zajímá vás, kdo jsou lektoři kurzů psaní všemi deseti prsty?